Linnupesad ridamajad Kristiine aedlinnas

Ehitus on alanud. Ehitab Mitt & Perlebach!

Parim versioon linnakodust

Kui hindate aastakümnetega välja kujunenud Kristiine linnaosale omast aedlinna elustiili, olete õiges kohas. Olla lähedal kõigele olulisele ja vajalikule, samas eemalduda linnamelust ja nautida aedlinna rahulikku idülli. Just selline võib teie uus elupaik olla Linnupesad ridamajades Räägu tn 16 ja 18.

12 uut kodu Räägu tänaval

Linnupesad ridamaju on kaks. Räägu tn 16 on seitse majaosa ning naabermajas Räägu tn 18 on viis majaosa. Kõik majaosad on 4- või 5-toalised, sõltuvalt teie soovidest. Mõlema ridamaja kõik kodud on suuruse vahemikuga 115 – 118 m2 (sh panipaik), kõigil uutel kodudel on muidugi terrassiala ja peaaegu kõigil ka isiklik hooviala. NB! Panipaik ja kaks (2) autokohta on hinnas!

Asukoht

Elada linnalähedases loodussõbralikus keskkonnas, kus ühistranspordi peatused on 5-6 minuti jalutuskäigu kaugusel nii Nõmme tee kui Sõpruse puiestee ääres. Ka autoga erinevatesse linnaosadesse liikumiseks on palju võimalusi. Ja kui on vajalik rongiga liikuda, siis 16 minut jalatee kaugusel on Tondi rongipeatus. Samuti on lähedal nii väiksemaid toidupoode, kui ka erinevaid võimalusi ostlemiseks ja teenuste tarbimiseks pakkuv Kristiine kaubanduskeskus.

A-energiaklassi uued kodud

Uued ridamajad valmivad 2024 a lõpus. Ridamajad ehitab ehitusfirma Mitt & Perlebach. Kaasaegsete tehniliste lahenduste ja süsteemidega peamiselt puitlaudisega kaetud fassaadiga kivimajad, millel garantii 2 aastat. Mõned märksõnad: küte – õhk-vesi soojuspumpade baasil põrandaküte; ventilatsioon – majaosa põhise soojustagastusega ventilatsioon; kauglugerid – igal majaosal on eraldi kaugloetavad mõõtjad vee jaoks; aknad – kolmekordsed puitkonstruktsioonil pakettaknad; kõrged laed – 1. korruse lagede kõrgus 2.85 m.

Arhitektide suur panus väärib tähelepanu!

Majade arhitektuurse lahenduse töötas välja arhitektuuribüroo Puusepp & Mänd. Ridamajade ja majaosade siseviimistluslahendused tegi nauditavaks Pulo Disain – kolm siseviimistluspaketti Kevad, Suvi, Premium, kas esimest paketti on majaosa hinnas, Premium pakett on lisatasu eest. Küsi infot müügijuhilt.

Majade ümbruse maastikuarhitektuurse lahenduse töötas välja juba pikaaegne koostööpartner maastikuarhitekt Peep Moorast.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Save preferences More info
Developed by Reaktiiv